HOME

Pronájem ploch

Partneři

Kontakty

 

Spanilá jízda Libercem za plného provozu!

Spanilá jízda se jede za plného provozu, s respektováním pravidel , včetně světelně řízených křižovatek ! Více ZDE

 

Bonver Dakar Project s Tatrou Tomáše Vrátného na Truck May Day 2015!

Ostrou dakarskou Tatru Jamal z Dakaru 2015 týmu Bonver Dakar Project uvidíte též na blížící se Truck May Day!

 

Projekt Sen o Dakaru na Truck May Day 2015

Součástí letošní Truck May Day bude i prezentace projektu Sen o Dakaru, i s legendární první dakarskou Liazkou!

 

30ti-minutový "film" z Truck May Day 2014 na Youtube.

Oficiální video z Truck May Day 2014 si můžete stáhnout zdarma uloz.to, nebo se na video mrkněte na youtube. .

 
Truck May Day na Facebooku!

Nejnovější zprávy z akce Truck May Day, zákulisní informace a další zajímavosti najdete na našem facebooku Truck May Day .

Plakát Truck May Day 2015 ke stažení:

Informace pro účastníky-řidiče:


VSTUPNÉ NA AKCI TRUCK MAY DAY 2015:
- 350,-Kč na místě / 1 vozidlo včetně posádky vozu (počet osob max. dle počtu míst k sezení v technickém průkazu ).
- 300,-Kč při platbě předem / 1 vozidlo včetně posádky vozu (počet osob max. dle počtu míst k sezení v technickém průkazu ) + navíc dárek v hodnotě cca 100,-Kč pro prvních 100. Postup pro registraci a platbu předem najdete níže.
- 0,-Kč pro veteránská nákladní a užitková vozidla (r.v. 1987 a starší) !

PARKING NÁVĚSŮ:
Na Truck May Day se tradičně kvůli velikosti areálu jezdí bez návěsů. Pokud to ale nebude pro Vás logisticky či technicky možné přijet do Liberce bez návěsu, vyjednali jsme pro Vás oplocený prostor pro odstavení Vašich návěsů v areálu společnosti Hesti Liberec s.r.o., který je v Průmyslové zóně Liberec-Jih, adresa: Heyrovského 150, 46312, Liberec (příjezd z Průmyslové ulice, nedoporučujeme jezdit obytnou čtvrtí v ulici Minkovická+Puškinova!). Ve stejné zóně je v i Denso, liberecká pobočka CS Carga či Schenkeru.
Toto parkování je díky vstřícnosti Hesti Liberec s.r.o. zdarma! Prosíme využijte této možnosti, v areálu pivovaru Konrad není prostor pro odstavení Vašich návěsů.

Odkaz na mapu kudy do Hesti Liberec najdete zde: http://mapy.cz/s/h1Wq


POSTUP PRO REGISTRACI A PLATBU PŘEDEM:
Zašlete na e-mail truckmayday@seznam.cz údaje o SPZ Vašeho vozidla se kterým se zúčastníte a Vaše jméno. Obratem Vám bude zasláno číslo účtu a přidělený variabilní symbol. Potvrzení o úhradě a informace o přiděleném registračním čísle Vám bude oznámeno e-mailem. Uzávěrka příchozích registrací je dne 10.5.2015, veškeré registrace musí být uhrazeny na účtu uhrazeny do středy 14.5.2015, pozdější příchozí platby nebudou moci být zkontrolovány a spárovány!

ORIENTAČNÍ MAPKA AREÁLU:


- parking osobních vozů diváků: zdarma, na třech větších plochách před vrátnicí - dle instrukcí pořadatelů
- parking trucků: částečně na asfaltu na dvou prostranstvích, částečně na trávě podél komunikací. Z důvodu omezené prostorové kapacity nemůžeme plně zaručit splnění požadavků na stání vedle "kolegů, kamarádů apod.", Není též možné držení parkovacích míst pro "kolegy apod." ! (Případné stěhování a změny v tom kde stojíte můžete provést po příjezdu ze spanilé jízdy).
- WC klasická splachovací: v pivovarském šenku či v pivovarské hospodě (do hospody je bezbariérový vstup). Přístup možný dle otevírací doby.
- WC mobilní chemická: 3ks v areálu, přístupná nonstop
- Pitná voda: vedle vstupu do šenku. Pouze na mytí rukou, zubů,...atd. Nikoliv na mytí vozidel - přísný zákaz mytí vozidel v areálu!
- Jídla: Občerstvení na stáncích , omezený počet porcí v pivovarské hospodě před vrátnicí.
- Info+prodej triček+odevzdávání hlasovacích lístků: návěs (tandemový přívěs) vedle pódia.


UPOZORNĚNÍ:
Platí nekompromisní zákaz řízení pod vlivem alkoholu a omamných látek, což budeme namátkově kontrolovat. Prosím o dodržování bezpečnostních pravidel a instrukcí pořadatelů! Další pravidla akce zde.

KATEGORIE SOUTĚŽÍ TRUCKŮ:
Nákladní vozidla účastníků budou při hodnocení rozdělena do následujcích kategorií:
- tahač (bez rozdílu počtu náprav apod.)
- valníky a ostatní (veškerá další vozidla nad 3,5t, tedy sklápěče, valníky, skříně apod., která nemají točnu).
- vozy do 3,5t ( kategorie dodávek např. Ford Transit, VW Crafter, Renault Master či Nissan Cabstar apod.)
- osobní vozy doprovodů nadměrných nákladů apod. (jakékoliv užitkové vozidlo menší než výše uvedená kategorie. Platí pouze pro pracovní vozidla, nikoliv pro klasická osobní vozidla. Tyto vozy se mohou zůčastnit, nicméně pouze mimo soutěž).


INFORMAČNÍ CEDULKA O VOZIDLE :

Kromě přiděleného startovního čísla na papíře formátu A4 si může (dobrovolně) každý účastník vylepit na okno druhý papír s informacemi o vozidle, jménu či přezdívce řidiče a o vzdálenosti kolik řidič ujel z domova na akci Truck May Day. Tato tabulka je ke stažení ZDE, nebo jí řidič dostane při registraci a vyplní jí ručně (prosíme čitelně a nejlépe tmavým tlustým fixem).


PŘÍJEZD PRO NÁKLADNÍ VOZY I DIVÁKY:

Příjezd od Prahy a Chrastavy: Z rychlostní komunikace R35 odbočte v Liberci na výpadovku směrem na Jablonec nad Nisou (silnice I/14). Sjeďte druhým sjezdem a dejte se vpravo. Podjetede výpadovku a po pravé ruce uvidíte vjezd do pivovaru Konrad. Odkaz na mapy.cz: http://mapy.cz/s/6Cgc . Parkoviště nákladních vozů bude v prostoru pivovaru a parkování v areálu bude umožněno pouze zaregistrovaným vozům.

 

 

 
 
 
 
 

HOME

|

Pronájem ploch

|

Partneři

|

Kontakty

Copyright © 2015 Powered by www.LIAZ.cz