HOME

Pronájem ploch

Partneři

Kontakty

 

Spanilá jízda Libercem za plného provozu!

Spanilá jízda se jede za plného provozu, s respektováním pravidel , včetně světelně řízených křižovatek ! Více ZDE

 

Bonver Dakar Project s Tatrou Tomáše Vrátného na Truck May Day 2015!

Ostrou dakarskou Tatru Jamal z Dakaru 2015 týmu Bonver Dakar Project uvidíte též na blížící se Truck May Day!

 

Projekt Sen o Dakaru na Truck May Day 2015

Součástí letošní Truck May Day bude i prezentace projektu Sen o Dakaru, i s legendární první dakarskou Liazkou!

 

30ti-minutový "film" z Truck May Day 2014 na Youtube.

Oficiální video z Truck May Day 2014 si můžete stáhnout zdarma uloz.to, nebo se na video mrkněte na youtube. .

 
Truck May Day na Facebooku!

Nejnovější zprávy z akce Truck May Day, zákulisní informace a další zajímavosti najdete na našem facebooku Truck May Day .

Plakát Truck May Day 2015 ke stažení:

Pravidla pro účastníky i diváky akce


Vstup na akci je na vlastní nebezpečí. Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost na škodě, ztrátě majetku či ujmě na zdraví. Za tyto věci je odpovědná osoba, která tak učiní. Vstupem na akci každý potvrzuje, že se seznámil s podmínkami. A pokud je poruší, bude bez náhrady vstupného z akce vykázán. Současně může být jeho vstup na akci zakázán úplně.

Identifikace: Každý účastník i divák obdrží při vstupu pásku na ruku, prokazující zaplacení vstupného a oprávňující ke vstupu do areálu. V průběhu akce bude toto důsledně kontrolováno, osoby bez pásky budou pokutovány dvojnásobkem výše vstupného. V případě problému s páskou kontaktujte neprodleně kohokoliv z organizátorů, vyhnete se tím problémům.

Alkohol: Platí přísný zákaz řízení pod vlivem alkoholu a omamných látek! Budou prováděny namátkové kontroly organizátory, tak Policií ČR! Případné porušení bude řešeno nekompromisně s asistencí Policie ČR.

Bezbariérový přístup:
Akce se odehrává na asfaltových plochách areálu pivovaru, je tedy bezbariérová. Splachovací WC je přístupné po překonání cca 5 schodů u vchodu do pivovarského Šenku - rádi Vám pomůžeme, neváhejte se obrátit na kohokoliv z organizátorů. Případně toalety (klasické, ale bez terénních překážek) jsou v pivovarské hospodě před pivovarem.

Parking: Parkování nákladních vozidel v areálu pivovaru pouze dle instrukcí pořadatelů. Parkování osobních vozidel (zdarma) je na parkovišti před vrátnicí pivovaru.

Zákaz vstupu: V areálu budou jasně označeny prostory se zákazem vstupu. V případě zjištění neoprávněného vstupu do těchto zakázaných prostor bude osoba vyvedena z areálu a ztrácí nárok na vstup na akci.

Max. rychlost: Prosíme o dodržování max. rychlosti 10km/hod při pohybu s vozidlem po pivovaru!

Zákaz troubení: od 22.hodiny večerní do 7.hodiny ráno!

Pejsci: Zákaz volného pobíhání psů bez vodítka! ( Pejsky máme rádi, ale z důvodu bezpečnosti jak diváků, tak i z důvodu bezpečnosti Vašeho pejska prosím respektujte toto nařízení).

Oheň: Zákaz zakládání ohnišť a otevřeného ohně. Používání grilů a vařičů povoleno.

Kategorie do soutěží: Nákladní vozidla účastníků budou při hodnocení rozdělena do následujcích kategorií:
- tahač (bez rozdílu počtu náprav apod.)
- valníky a ostatní (veškerá další vozidla nad 3,5t, tedy sklápěče, valníky, skříně apod., která nemají točnu).
- vozy do 3,5t ( kategorie dodávek např. Ford Transit, VW Crafter, Renault Master či Nissan Cabstar apod.)
- osobní vozy doprovodů nadměrných nákladů apod. (jakékoliv užitkové vozidlo menší než výše uvedená kategorie. Platí pouze pro pracovní vozidla, nikoliv pro klasická osobní vozidla. Tyto vozy se mohou zůčastnit, nicméně pouze mimo soutěž).

Info + kontakt na pořadatele:
V případě problémů, dotazů či prosím nás kontaktujte na telefonech 724 233 424 či 606 636 276. Na těchto číslech můžete hlásit (stačí i jen SMS) jakékoliv "závady" v areálu jako znečištěné WC, přeplněné odpadkové koše apod. . Budeme se snažit Vaše připomínky řešit co nejrychleji.

 

 

 
 
 
 
 

HOME

|

Pronájem ploch

|

Partneři

|

Kontakty

Copyright © 2015 Powered by www.LIAZ.cz